Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

PREDAJ : vybavená reštaurácia v plnej prevádzke v Banskej Bystrici

Interné ID: 1102867
Ulica: Rudohorská
Obec: Banská Bystrica
Okres: Banská Bystrica
Kraj: Banskobystrický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Gastro priestory
39 000 €

Popis nehnuteľnosti

PETRA-REAL Vám ponúka reštauráciu v Banskej Bystrici , časť Sásová. Jedná sa o predaj spoločnosti, ktorá reštauráciu prevádzkuje a má plne vybavenú prevádzku, zamestnancov, zariadenie samotnej plochy reštaurácie a kuchyne. V neposlednom rade nový majiteľ kúpou spoločnosti dostane kompletnú klientelu aj s webovou stránkou. Reštaurácia je funkčná, prevádzkuje sa celoročne 7 dní v týždni už 17 rokov.

Priestor reštaurácie a príslušenstva je na ploche 303m2 s kapacitou 110 miest na sedenie, má 5 WC. V súčasnej dobe sa priestor využíva spoločne pre reštauráciu a dva solóniky, pričom salóniky tvoria samostatnú časť s ďalším sociálnym zariadením. Príslušenstvo k reštaurácii tvoria okrem priestrannej kuchyne aj 3 sklady, 2 kancelárie a vlastné parkovisko s parkovacími miestami pre parkovanie firemných áut ( na rozvoz jedla) a zásobovanie.

Spoločnosť má na priestor dve nájomné zmluvy a je možné ho rozdeliť na dve alebo aj 3 samostatné časti, ktoré majú svoje meradlá spotreby aj svoj vchod.

VYBAVENIE :
plne vybavená kuchyňa: odsávanie s plynulou reguláciou výkonu vyvedené na strechu, dosávanie vzduchu aj možný dohrev dosávaného vzduchu, 2 konvektomat, 1x plynový šporák, 2x plynová stolička, dvojkomorová pizza pec, miesič cesta a mixér, profi strúhač, kúter, vybavenie pre výdaj, ohrevy tanierov, tepelný most, nerezové chladničky a pulty, umývačka riadov, barová umývačka, výrobník ľadu, drvič ľadu, škrabka na zemiaky, 20xchladničiek a mrazničiek, vybavenie kuchyne, stoličky, stoly, boxy na sedenie, kamerový systém aj so záznamom, 4x klimatizácia invertorová, televizoryx2,moderná dotyková pokladňa, tlačiarnex2, mobily k pokladni, vybavenie kancelárií (počítače, tlačiarne , monitory ...) a ďalšie potrebného vybavenia + www stránka, fanúšikovská facebook - základňa s 2000 fanúšikmi, zmluvy s odberateľmi.........

cena : 39 tis eur

pre bližšie informácie prosím kontaktovať :

ing. Natália Ďurišová 0915 774 263
alebo píšte na mail
durisova@petrareal.sk

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
úplne prerobený
Úžitková plocha:
303 m2
Balkón:
nie
Zateplený objekt:
nie
Terasa:
nie

Pozrieť na mape

Maklér

Ing. Natália Ďurišová

Ing. Natália Ďurišová

konateľ, maklér

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti