Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

LUX RESIDENCE

Pridané: 17.2.2022

LUX RESIDENCE / PREDANÉ

Naša realitná kancelária sa ako sprostredkovateľ predaja  postupne od roku 2016 až do súčasnosti, podieľala na predaji  projektu LUX RESIDENCE, ktorý prebiehal v troch etapách.

 

Projekt LUX RESIDENCE pozostáva z prestavby Hotela LUX, ktorý sa nachádza  v úplnom centre mesta Banská Bystrica. Hotel bol daný do prevádzky začiatkom 70-tych rokov minulého storočia a jeho stavba od tejto doby tvorí dominantu mesta.

Prestavbou sa hotel zmenil na luxusné rezidenčné bývanie. V časti objektu boli vybudované veľkometrážne byty  a menšie apartmány na prechodné bývanie či nájom. Nižšie poschodia hotela boli adaptované na moderné kancelárske priestory.

Samozrejmosťou je poskytovanie služieb pre obyvateľov a nájomníkov LUX RESIDENCE, ktoré im poskytuje hotelová časť.

Zrealizovaním tohoto skvelého nápadu majiteľa hotela vznikol krásny priestor na bývanie a oddych srdci Banskej Bystrice.